copie de siguranta lunara

Aici vă puteţi exprima ideile de îmbunătăţire ale softului

copie de siguranta lunara

Mesajde victor_gheorghe » 28 Feb 2010

In ultima luna am facut trecerea de la Windows XP la Windows 7.Nu am intampinat probleme la utilizarea BlocManager pe noul sistem de operare pana in momentul in care am incercat sa fac copia de siguranta lunara prin inscriptionare pe CD. Aveam deja un CD pe care inscriptionez lunar de cativa ani.. am urmat calea normala.. si mi-a confirmat ca s-a terminat cu succes. Din pacate cand am verificat pe CD nu se gasea nici un fisier sau folder nou..doar cele vechi. Am reluat procedura.. scriere cu succes.. nici un fisier nou pe CD. Am incercat ulterior si pe un CD nou.. pe care nu mai era altceva scris.. programul mi-a confirmat scrierea cu succes dar pe CD nu este nici un fisier vizibil. unde gresesc? Cu stima, Victor Gheorghe
victor_gheorghe
 
Mesaje: 2

Re: copie de siguranta lunara

Mesajde XiSoft » 04 Mar 2010

Se pare ca este intr-adevar o problema cu inscriptionarea CD-urilor pe Windows 7; o sa facem corectia si o sa postam un link cu o versiune "beta" (pana cand se finalizeaza urmatorul update)
XiSoft
Site Admin
 
Mesaje: 1080

Re: copie de siguranta lunara

Mesajde XiSoft » 09 Mar 2010

A fost corectata problema backup-ului pe CD in Windows 7. Pana la update-ul oficial, puteti instala versiunea de la adresa:
http://www.xisoft.net/download/BlocManagerNET28Beta.exe
XiSoft
Site Admin
 
Mesaje: 1080


Înapoi la Sugestii