Deschidere tichet in cazul in care am mai multe apartamente

Aici vă puteţi exprima ideile de îmbunătăţire ale softului

Deschidere tichet in cazul in care am mai multe apartamente

Mesajde Cristian Bratu » 29 Noi 2023

Sunt utilizator al aplicatiei (in browser), proprietar a doua apartamente, fiecare in alta asociatie.
Acest lucru nu este o problema in cadrul meniurilor Home; Avizier; Contoare; Facturi; Documente; Plati deoarece exista un drop-down menu de unde se poate alege / schimba asociatia
Pentru Meniurile Discutii si Contact drop-down meniul nu exista. Orice as face pot deschide un tichet sau o discutie doar pentru unul din apartamente, sa spunem "Apartamentul 2".
Nu am dat prea mare atentie pana de curand cand a trebuit sa fac o cerere catre asociatie la apartamentul unde nu pot deschide tichet. Am incercat si evident cererea a ajuns la Presedintele gresit :-)
Cred ca asta este o scapare si ar trebui sa se poata rezolva?
Cristian Bratu
 
Mesaje: 1

Re: Deschidere tichet in cazul in care am mai multe apartamente

Mesajde XiSoft » 30 Noi 2023

Daca intr-o sectiune nu va apare meniul de selectie asociatie, inseamna ca, la sectiunea respectiva (ex: CONTACT) aveti acces doar la una din asociatii.

Unii administratori nu activeaza toate optiunile (chiar daca ne-am dori sa foloseasca toate functiile platformei)

Ideea este sa luati legatura cu administratia asociatiei la care nu vedeti sectiunea CONTACT, si sa-i rugati sa activeze si sectiunea respectiva.
XiSoft
Site Admin
 
Mesaje: 1083


Înapoi la Sugestii



cron